Baymak Elegant Plus A++ 12000 Btu/h
Baymak Elegant Plus A++ 12000 Btu/h

Her sene yaz gelmeden önce haberlerde, yazılı ve görsel medyada çıkan kavurucu sıcaklar, çöl sıcakları geliyor, son 50 yılın en sıcak yazı olacak klişelerine alıştık. Son 50 yılı bilmiyorum ama bu sene inanılmaz sıcak ve bunaltıcı geçtiği bir gerçek. Bu yazıda umarım klima alacakların kolay karar vermesinde yardımcı olur. Bu yazımızda Baymak Klimayı inceleyeceğiz.

Öncelikle klima alacakların karar vermeden önce alacakları klima markasının bulunduğu bölgede satış sonrası iyi hizmet alabilmeleri adına servis ağına dikkat etmeleri gerekmektedir. Diğer dikkat edilmesi gereken başlıca hususlar başlıca ses seviyesi, ısı gereksinimi, yeni teknoloji olması ve mekanın özelliğine göre klima seçimi olarak sıralanabilir.

Baymak Elegant Plus A++ 12000 Btu/h Yeni Nesil Inverter Klima  yı incelediğimizde soğutmada A++ ısıtmada A+ enerji sınıfına sahip olduğunu görüyoruz. Çevre dostu Baymak klima R 410A gazlı yeni nesil inverter teknolojisine sahip.En önemli noktalardan bir tanesi ise firmatarafından 5 yıl garanti verilmesi.

Baymak Elegant Plus A++ 12000 Btu/h
Baymak Elegant Plus A++ 12000 Btu/h

Silence modda çalışması ile verdiği sıcaklık ya da soğukluk haricinde varlığı hissedilmiyor. Fakat silence modda kullanıldığında üflemesi çok kuvvetli değil. Yani ürün sessiz çalışmakla beraber eğer çok kuvvetli üflemesini istiyorsak bir miktar sese hazırlıklı olmalısınız. Yalnız bu sesin öyle çok rahatsız edici olmadığını da belirtmek gerekiyor. Anti fungus  özelliği ile klimayi kapatınca içinde nemli kalan yerleri kurutup öyle kapanıyor böylece kötü koku ve toksitlenmeyi engelliyor.

Baymak Elegant Plus A++ 12000 Btu/h
Baymak Elegant Plus A++ 12000 Btu/h

Dijital ekranı çok şık, kumandası kullanışlı ve sade.  Kumandası konusunda şöyle bir mini eleştiri yapılabilir. Zaman ayarlaması yapıp tekrar açmak istediğinizde tuşları göremediğinizden odanın ışıklarını açmak zorunda kalabiliyorsunuz. Bu durumda uykunuzun ortasında biraz insanı rahatsız edebiliyor. “I feel” teknolojisine sahip Baymak klima ile odada bulunduğunuz yerde hissetmek istediğiniz sıcaklığa erişim imkanı sunması güzel bir seçenek olarak göze çarpıyor.

Baymak Elegant Plus A++ 12000 Btu/h
Baymak Elegant Plus A++ 12000 Btu/h

Baymak Elegant Plus A++ 12000 Btu/h Yeni Nesil Inverter Klimayı 30-35 metrekare oda yada salonu ısıtmak yada soğutmak için yeterli teknolojiye sahip,  dijital ekranı  şık, kumandası kullanışlı ve sade, soğutma performansı ise gayet tatmin edici olarak tanımlayabiliriz. Fiyat performans açısından değerlendirildiğinde de diğer rakiplerine göre avantajlı olduğunu da belirtmek gerekir. Son olarak klimanıza karar verdikten sonra periyodik bakımlarını unutmamanızı tavsiye ederim.

 

Baymak Klimalara Kendi Websitesinden Göz Atabilirsiniz.

 

 

 

 

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
3.5 based on 3 votes
Brand Name
Baymak
Product Name
Baymak Elegant Plus A++ 12000 Btu/h Yeni Nesil Inverter Klima
Price
2.089,05 TL
Product Availability
Available in Stock

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir