Dyson v8 Kablosuz Elektrikli Süpürge

1
2614

Teknoloji günlük hayatımızda yaptığımız işleri kolaylaştırmaya devam ediyor. Dyson v8 teknoloji ve kullanıcı deneyimini en üst seviyede yaşatan kablosuz elektrikli süpürge ile daha iyi temizlik daha kısa sürede ve daha kolay gerçekleşiyor.

Dyson diğer ev ürünleri üreten markalardan farklı olarak ürettiği ürünlerde, diğer ürünlere benzerlik göstermeyen, çokça taklit edilen bir üst düzey marka.

Dyson V8 ile daha önce hiçbir süpürgede deneyimlenmemiş bir emiş 115W gücünü birde kablosuz olarak sunuyor. Daha fazla emiş gücü Kendisinden öncekilerden ( Dyson v6 ) daha fazla emiş gücü üretmek için yeniden planlandı. Üzerinde kullanılan Yeni Nikel-Kobalt-Alüminyum pil motora daha fazla güç sağlıyor.

Dyson geliştirdiği 2 Tier RadialTM siklonlar ile Yüksek santrifüj güçleri üretiyor. Tozu havadan alarak toz haznesinin içine hapsediyor. Motor sonrası filtre ile Alerjenleri yakalıyor ve daha temiz havayı dışarı atıyor.

Dyson V8™ kablosuz elektrikli süpürge zayıflamayan Nikel-Kobalt-Alüminyum piller ile çalışıyor. Altı pil hücresinin her biri daha öncekinden daha fazla güç ve iki kata kadar çalışma süresi sağlayan yeni bir kimyasal işlem kullanılarak geliştirilmiş. Bu piller sayesinde 40 dakika boyunca hiç zayıflamayan emiş gücü ile tam performanslı çalışıyor. Bu süre ortalama bir ev için yeterli gibi.  Daha zor işler için 7 dakikalığına daha yüksek emiş gücünü maksimum mod için üzerinde de bir buton bulunuyor.

Daha Az Sese Sahip 

Dyson v8’de mühendisler cihaz üzerindeki akustil üzerinede oldukça iyi geliştirmeler yapmış, güçlü bir elektrikli süpürgede olması gerekenden daha az sese sahip. Üstelik kulak tırmalayan elektrikli süpürge sesinden daha estetik bir sese sahip.  Hava yollarındaki geliştirmeler ile tribülans azaltılmış. Kullanılan malzemeler süngerimsi bir yapıya sahip olduğu için titreşim azaltılmış.

Daha Fazla Başlıklar 

Soft roller temizleme başlığı Yumuşak dokunmuş naylon büyük kırıntıları toplarken antistatik karbon fiber ince teller ince tozu çıkarıyor. Başlıkta bulunan direct-drive motor dipten uca temizlikte bir numara.

Direct-drive temizleme başlığı Fırça bölümündeki güçlü motor, sert naylon fırça kıllarını yere nüfuz etmiş tozu ve evcil hayvan kıllarını çıkarmak için halı dokusunun derinliklerine itiyor. Yumuşak antistatik karbon fiber ince teller ince tozu sert zeminlerden çıkarıyor.

 

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Selin Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Selin
Ziyaretçi
Selin

Çok kaliteli bir ürün fakat aynı zamanda pahallı. Gelecek ay almayı planlıyorum kullanan ve memnun kalan birileri var mı ?