En çok tercih edilen 10 Bebek Arabası

En Çok Tercih Edilen 10 Bebek Arabası Biyorumla’da! Ya Sizin Tercihiniz?

Bebeğiniz olacağını öğrendiğiniz andan itibaren kafanız genellikle bebeğin ihtiyaçlarıyla meşgul olmaya başlar . Her anne baba bebeği için en iyi ürünleri kullanmak ister . Bebek arabası da bu ürünlerin başında gelen bir ihtiyaçtır . Bu yazımızda size yardımcı olmak adına farklı bütçelere uygun en çok tercih edilen 10 bebek arabasını listeledik.

En Çok Tercih Edilen 10 Bebek Arabası Biyorumla’da! Ya Sizin Tercihiniz?

1-Chicco LiteWay 2 Bebek Arabası

Baston tip bir bebek arabası olan Chicco Lite Way 2 Bebek Arabası hafif ve tam yatar olması ve rakiplerine nazaran uygun fiyatlı olması özellikleriyle ön plana çıkıyor . Tam yatar pozisyona gelebildiği için doğumdan itibaren kullanılabilir.

Chicco Lite Way 2 Bebek Arabası

 

2-Maclaren Quest Bebek Arabası

Yurtdışında en çok tercih edilen bebek arabası markalarının başında geliyor Maclaren .  Oldukça dayanıklı olmasıyla tanınan Maclaren bebek arabalarında tercih edilen modellerin başında gelen Quest sadece 5,9 kg olması , ayak kısmının ayarlanarak bebeğin ayaklarının sarkmasını önlemesi , uv filtreli ve yıkanabilir kumaşlarıyla baston bebek arabaları arasında fark yaratan bir ürün. Fiyat olarak rakiplerinden bir miktar önde olmasına rağmen uzun yıllar kullanılabilir olmasıyla bu açığı kapatıyor.

Maclaren Quest Bebek Arabası

3-Casual Cadillac Air Travel Sistem Bebek Arabası

Puset ve ana kucağından oluşlan travel sistem bebek arabası olan Casual Cadillac Air Bebek Arabası , çift yönlü kullanımı , gece farkedilmesini sağlayan reflektörleri , geniş alt sepeti ve ayarlanabilir tutma kolları gibi özellikleriyle ön plana çıkıyor.

Casual Cadillac Air Travel Sistem Bebek Arabası

4-İnglesina Trilogy Bebek Arabası

Baston bebek arabasının pratikliğiyle konforu birleştiren İnglesina Trilogy fiyatı ve kalite performans özelliğiyle üst segment bebek arabalarının arasında yer alıyor . Tek elle açılıp kapanabilmesi , geniş oturma ünitesi , sürüş kalitesi ve çift yönlü kullanılabilmesiyle tercih sebebi olan bebek arabalarından.

İnglesina Trilogy Bebek Arabası

 

5-Mamas Papas Armadillo Flip XT Bebek Arabası

Dünyada tanınan ve güvenilen bebek markalarının arasında olan Mamas Papas Armadillo Flip XT Bebek Arabası 8,5 Kg gibi ortalama bir ağırlığa sahip. Çift yönlü kullanımı , kaliteli malzemesi , kolayca açılıp kapanabilmesi , sürüş konforu , geniş taşıma sepeti ve ekstra geniş tentesiyle ön plana çıkıyor .

Mamas Papas Armadillo Flip XT Bebek Arabası

 

6- Quinny Zapp Xtra Bebek Arabası

Maxi Cosi markasının bir ürünü olan Quinny Zapp Xtra Bebek Arabasının en çok öne çıkan özellikleri üç tekerlekli olması  ,katlandığında az yer kaplaması ve hafif olması . bunun dışında Maxi Cosi ana kucağıyla beraber doğumdan itibaren kullanılabiliyor. Quinny Zapp Xtra Bebek Arabasının kumaşları silinerek temizlenebiliyor ve taşıma sepeti muadillerine göre biraz küçük.

Quinny Zapp Xtra Bebek Arabası

 

7-Mima Xari Bebek Arabası

Üst segment pahalı bebek arabalarının başında gelen Mima Xari , görselliğe önem veren annelerin kalbine taht kuruyor . Oturma ünitesi olarak kullanılan port bebesi , yükseliği ayarlanabilir oturma ünitesi , ergonomik malzemeli olması bebek arabasının diğer özellikleri.

Mima Xari Bebek Arabası

 

8-Stokke Xplory Bebek Arabası

Hayatınız boyunca ihtiyaç duyacağınız tek bebek arabası sloganıyla yola çıkan Stokke Xplory Bebek Arabası , yine fiyat ve performansıyla üst segment bebek arabaları arasında yer alıyor . Şık tasarımı , benzersiz yükselik ayarı ,5 farklı oturma pozisyonu arabanın öne çıkan özelliklerinden .  Katlandığında çok yer kaplaması ise bu bebek arabasının negatif özelliklerinden denilebilir.

Stokke Xplory Bebek Arabası

 

9-Concord Neo Bebek Arabası

Üst segment ve pahalı sayılabilecek bebek arabalarından Alman markası olan Corcorde Neo , çift yönlü kullanımı , konforlu sürüş imkanı , kaliteli malzemesi , geniş taşıma sepeti ,yüksek oturma ünitesi ,ayarlanabilir itme kolu gibi özellikleriyle ön plana çıkıyor . Uyumlu ana kucağı ve  adaptör kullanılarak doğumdan itibaren kullanılabilir.

Concord Neo Bebek Arabası

 

10-Bugaboo Bee 3 Bebek Arabası

Üst segment bebek arabalarından olan Bugaboo Bee 3 bebek arabası , tam yatış özelliğiyle doğumdan itibaren 18 kg.’a kadar kullanılabiliyor. Ekstra dolgulu koltuğu , hafif alüminyum gövdesi , makinede yıkanabilen kumaşı , nefes alan ve terletmeyen malzemesi ve üstün süspansiyon sistemiyle tercih ediliyor .

Bugaboo Bee 3 Bebek Arabası

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir