Fossil Fs4835 Erkek Kol Saati

0
1455
Fossil Fs4835 Erkek Kol Saati
Fossil Fs4835 Erkek Kol Saati

Bazı kişiler için saatler sadece  tamamlayıcı ve şık bir aksesuar değil, saatleri incelemek ve yorumlarını okumak aynı zamanda bir hobi ve zevk işidir . O yüzden birçok saatimiz olsa bile yeni ve güzel saatlere bakmaktan, incelemekten ve yorumları okumaktan kendimizi alıkoyamayız. Şık tasarımı, , hem spor hem de yarı resmi kıyafetler ile uyumu ve uygun fiyatı ile dikkat çekici bir saat Fossil Fs4835.

Malzeme içeriğini incelediğimizde mineral cam, quartz pilli sistem, deri kordon kullanılmış. 44 mm yarıçapı çok küçük saat sevmeyenler için güzel bir ölçü sayılabilir. Fakat çok ince bileklerde biraz büyük durabileceğini söylemek gerekiyor. 50 metreye kadar da su geçirmemesi ise diğer bir artı özelliği.

Fossil Fs4835 Erkek Kol Saati Tasarım, kasa ve kordon rengi gayet uyumlu. Mat deri kordon ile koyu lacivert iç renk ve rose gold kaplama gayet şık bir tasarım ortaya çıkartmış. Renk avantajından dolayı hemen hemen bütün kıyafetler ile uyumlu olarak kullanılabilir. Dikkat çekici bir saat olduğunu da söylemek gerekiyor.

Eleştirilecek nokta ise biraz fazla kalın olması ve  kordonların birleştiği köşelerdeki 4 çıkıntının alt kısımlarının çok sivri yapılmış olması. Uzun kollu gömlek ile giyildiğinde bu sivri kısımlar biraz rahatsızlık veriyor ve sürekli  gömlek kolundan dışarı çıkarmak isteği duyuyorsunuz. Diğer deri kordonlu saatler gibi özellikle sıcak havalarda terlemeden ötürü kordon terletiyor ve aşınma meydana geliyor.

Fossil Fs4835 Erkek Kol Saati
Fossil Fs4835 Erkek Kol Saati

Özetle, bazı olumsuzlukları olsa bile malzeme kalitesi, tasarımı, dikkat çekiciliği, renk uyumu ve fiyat performans açısından oldukça uygun bir saat diyebiliriz.

 

 

 

 

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir