Harman Kardon Onyx 3 Studio Taşınabilir Hoparlör

Harman Kardon Onyx 3 Studio Bluetooth Taşınabilir Hoparlör İnceleme ve Yorumları

2
1891
Harman Kardon Onyx 3
Harman Kardon Onyx 3

Harman Kardon’un taşınabilir hoparlör serisinin en güncel versiyonu Onyx 3 ile tanışın.  Aynı anda 3 farklı bluetooth cihaz ile eşleşebilen Onyx 3 şaşırtıcı gücüyle müzik zevkinizi her yerde yaşamanıza olanak sağlıyor.

Resmi kaynaklarında 5 saat kesintisiz müzik zevki sunduğu belirtilen Harman Kardon Onyx 3 üzeirnde Li-ion şarj edilebilir pilleri ile geliyor.

Onyx 3 daha önceki versiyonlarından farklı olarak üzerinde gelişmiş bir mikrofon bulundurmakta, bu mikrofon ortam seslerini insan sesinden ayırt ederek, çok rahat bir şekilde dış sesli görüşmeler yapmanıza olanak sağlamakta.

 

Malzeme :

Harman Kardon Onyx 3
Harman Kardon Onyx 3

Harman Kardon Onyx 3 ile ilk karşılaştığınızda gerçekten bir premium ürün algısı yaratmakta. Zaten Alman kökenli Harman Kardon ailesinin önceliklerinden biriside tasarım unsurudur. Harman Kardon çıkardığı tüm ürünlerde tasarım farklılığı her yönüyle öne çıkmaktadır.

Hoparlörün yapısı Bang & Olufsen Beo Play a9 ‘a benzesede bu cihaz Beo Play a9’dan oldukça ufak ebatlarda.

Üzerinde bulunan hassas butonlar sayesinde oldukça kolay kullanım sunmakta. Üzerindeki tuşların hissiyatı gerçekten iyi. Bluetooth kontrol, Aç-Kapa, Ses Açma ve Kapama ve telefon çağrılarını cevaplamak için üzerinde sadece 5 adet yeterli tuş bulunmakta.

Cihazın sırt yüzeyi sert plastikten imal edilmiş ama dokunduğunuzda verdiği yumuşak dokulu hissiyat premium algısını hissettiren önemli detaylardan.  Alçak frekanslı ( Bass ) sesler ile arkada dışa doğru hareketlenen hoparlör ise oldukça dikkat çekici bir farklılık.

2071 gram ağırlığında, taşınabilir bir hoparlör için hafif olduğu söylenemez.  

278.0mm x 162.8mm x 258.0mm ebatlarında ki hoparlör taşınabilir bir hoparlör için büyük olsada, araç ile yapacağınız seyahatlerde problem yaratmayacaktır.

Harman Kardon Onyx 3 Resmi Web Sitesi

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
KemalEmsamarble Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Emsamarble
Ziyaretçi
Atilla

Bu ürünü http://www.gureller.com da görmüştüm. Gerçekten acayip ses çıkışı var.

Kemal
Ziyaretçi
Kemal

Bu ebatta ki bir aletin böyle bir ses vermesi çok şaşırtıcı. Arkadaşım kendine almıştı evde muazzam ses veriyor alet. 10 numara 5 yıldız.