Instagram’da Gizli / Kapalı Hesabı Görmek mümkün mü?

Instagram’da geçirdiğimiz süre içerisinde merakımıza yenik düşüp acaba bir baksam mı? bu profili nasıl görüntüleyebilirim farklı Instagram hesabından mı eklesem gibi bir çok çaba gösterirken. Instagram’da Gizli / Kapalı Hesabı Görmek mümkün mü? Bu sorunun cevabını arayacağız.

Peki Gizli Olan Hesabı Görmeyi Neden İstiyoruz?

Pek çok kişi eski sevgilisi, eski arkadaşları, beğendiği kişiyi daha yakından görmek için gizli profillerini görüntülemenin derdine düşmüş durumda. Bu durumun üstesinden gelmek için bir kaç yöntemden bahsetmeye çalışacağız eğer sizinde bildiğiniz bir yöntem var ise Bi’Yorumla!

Instagram’da Gizli / Kapalı Hesabı Görmek (Mümkün mü?)

Instagram’da gizli hesapları görme mümkün değil. İnternette, özellikle Amerika tabanlı bazı internet siteleri mevcut. Bu internet sitelerinde, gizli profilin kullanıcı adını girdiğinizde sizlere hesabı göstereceğini vaat ediliyor. Yalnız bu vaat tabii ki bedava değil deniyor ve işlem için öncelikle bir anket doldurmanız isteniyor. Instagram profil görüntüleme araçları ve Instagram’da kapalı profil görme hilesi adları altında pazarlanan bu internet siteleri tamamen para kazanmak üzerine kurulmuş ve kişisel bilgilerinizi tehlikeye sokmaktadır.

Soru : Instagram’da Gizli / Kapalı Hesabı Görmek Mümkün mü?

Cevap : 2018 Eylül’de Mümkün Değildir.

Instagram Gizlilik İlkelerine Buradan Göz Atabilirsiniz.

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir