Logitech, bilgisayar parçaları ve Oyun araçları konusunda kendine bir yer edineli epeyce bir zaman geçti. G230 ile Logitech oyun severlere canavar gibi görünen bir oyun kulaklığı sunuyor.

Oyun amaçlı kulaklıklar, genellikle hitap ettiği yaş  bakımından tasarım konusunda ütopik bir görünüme sahip olurlar, ancak Logitech G230 diğer kulaklıklardan ayrılarak, malzeme kalitesi ve tasarım açısından oldukça şık ve her yaş kesimine hitap ettiği söylenebilir.
Gerçek bir oyun meraklısıysanız artık günümüz oyunlarının sadece görüntüden ibaret olmadığını bilirsiniz. Logitech G230 Stereo sesi sayesinde gerçek bir oyun hazzı yaşamanıza olanak sağlıyor.

Kulaklığın yastıklarında kullanılan malzeme deri olmadığı için uzun süreli kullanımlarda terleme problemleri yaşatmıyor ve ses yalıtımında da oldukça başarılı olduğu söylenebilir.  Bu kumaş yastıklar yıkanabilir özellikte, eğer titiz bir oyuncuysanız arada bir yıkayabilirsiniz 🙂
Kulaklığın ağırlığı oldukça düşük, bu düşük ağırlıklar bir süre sonra kulaklığı unutmanıza sebep oluyor. Daha önceden eğer kalın ve kaba kulaklık kullanıcısıysanız bu kulaklıklar size oldukça tuhaf gelecektir. iyi bir ses yalıtımı düşük ağırlık ve yüksek performanslı ses sayesinde yeni bir deneyim yaşatıyor.
2- 3 metrelik kablosu sayesinde rahat hareket etmeye imkan sağlamakta, ayrıca kablolar üzerinde ses kontrol tuşları bulunuyor. bu sayede rahatlıkla ses kontrolü sağalabilirsiniz.
Katlanabilir kulaklığı üstün performansı ile Sesinizi duyurmak istediğinizde, yüksek ve net bir sesle duyurabilirsiniz. G230’un gürültü engelleyici mikrofonu, yalnızca sizin sesinizi alacak şekilde konumlandırılmış. Ortam seslerini abzorbe ederek sadece sesinizi net bir şekilde alabiliyor.
Ürün diğer özellikleri resmi websitesinden alıntıdır.

Teknik Özellikler

LOGITECH G230 PARÇA NUMARASI
981-000540
LOGITECH G230 GARANTİ BİLGİLERİ
3 yıl Sınırlı donanım garantisi
LOGITECH G230 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
Windows® 8, Windows® 7, Mac® veya Linux® işletim sistemi
Kulaklık ve mikrofon girişleri
LOGITECH G230 PAKET İÇERİĞİ
Kulaklık
Kullanıcı belgeleri
LOGITECH G230 TEKNİK ÖZELLİKLER
Kulaklık
Sürücü: 40mm (1.6 in)
Frekans yanıtı: 20Hz-20KHz
Empedans: 32 ohm
Hassasiyet: 90 dB SPL/mW

Mikrofon Toplama düzeni: Kardiyot (Tek yönlü)
Tür: Basınç Gradyanı Elektret Kondensatörü
Frekans yanıtı:  50-20 KHz
Hassasiyet: -40dBV/Pa re: 0dB = 1 Pa, 1KHz
Test koşulları: 3,0 V, 2,2 K Ohm

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Erdem Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Erdem
Ziyaretçi
Erdem

ben bu kulaklıktan aldım, gerçekten oyunun içinde hissi veriyor. ses etrafınızda dönüyor gerçekten. oyun deneyimini ve zevkini 5 e katlıyor.