Doğru rimeli hala bulamadıysan işte senin için 3 rimeli biYorumla’dık!

Bir kadının makyajını ortaya çıkaran dokunuşun kirpikler olduğu ortak bir düşüncedir. Maskaranızın çok pahalı bir marka olması kirpiklerinizi güzelleştirecek anlamına gelmiyor. İlk adım kirpiklerinizi doğru tanıyarak ona ideal maskarayı sunmaktır.Dünyanın en ünlü kozmetik markalarının maskaralarını da kullansanız size uygun olmayan fırça yapısı hüsran yaratabilir. Kirpik yapınıza uygun ideal maskarayı bulmak söylendiği kadar basit değildir. Bu yüzden iyi bir yönlendirme olabileceğini düşündüğümüz için maskara fırçalarını da size kısaca anlatmak istedik

1. Kalın Uçlu Fırça

Bu fırça tipini hacimli kirpik görünümü isteyenlere hitap ediyor. Fırça; sık ve kısa aralıklı bu sayede rimel tüpündeki ürünü bol miktarda alarak kirpiklerinizi ürünle destekleyip hacim veriyor. Doğal görünümden uzak, gece makyajına daha çok yakışan hacimli kirpiklerin sırrı kalın fırçadan geçiyor!

2. İnce Uçlu Fırça

Kirpiklerini doğal görünümde seven ve uzun olmasını isteyenler için ince uçlu fırça ideal bir seçim. Fırça ucunda uzun aralıklardan oluşan yapısı ürünü az miktarda alarak kirpiklerinizi dipten uca sadece yukarı yönde desteklemeyi hedefliyor.

3. Ucu Kıvrımlı Fırça

Kirpik boyu eşit olmayan kadınların ideal fırça tipi! Kıvrımlı fırça ucu, kirpik diplerinize en rahat ulaşarak kirpiklerinize yelpaze etkisi vermektedir. Hem doğal hem de etkili bakışlara sahip olmak için tercih edebilirsiniz!

4. Huni Uçlu Fırça

Kirpiklerini tek tek ayrılmış ve dolgun görünmesini isteyenlerin tercihi Huni Uçlu Fırça! Ucunda yer alan ince bölümü üst ve alt kirpik diplerinize kolayca ulaşmanızı sağlar.

5. Kum Saati Uçlu Fırça

Son dönemlerin en popüler fırçası! Kirpik görünümünün istenilen görünümü kazanması için kat kat uygulama yapmayı sevenler için ideal bir fırça.

Fırça tiplerini ana başlıklar altında incelemek istedik. Umarım yönlendirme de size kolaylık sağlayabilir.

Fiyatları uygun mükemmel 3 rimel için makyaj çantanda yer aç!

1. Maybelline Lash Sensational Maskara

Maybelline’i kozmetik dünyasında fark yaratan uygun fiyatlı marka olarak sınıflandırabiliriz. Markanın yoğunlaştığı ve birçok kadın tarafından takdir gördüğü kategori göz makyaj ürünleridir. Yıllardır rimel kalitesinde düşüş yaşamadan yeni ürünler geliştirerek rakiplerinin önüne geçiyor.

Maybelline rimelleri arasında en çok ilgi gören ve uzun zamandır ambalajını, içeriğini değiştirmeden dikkat çeken Maybelline Lash Sensational Maskara!

 • Maskaranın dış ambalajı klasik Maybelline rimelleriyle aynı tarz, renk olarak somon rengi belirlenmiş.
 • Fırça ucu silikon ve çift taraflı. Bu sayede kirpikleri kolayca kavrayabiliyor, dolgunlaştırıyor ve yelpaze etkisi veriyor.
 • Maybelline Lash Sensational Maskara’nın kıvrımlı fırça ucu kirpiklere yelpaze etkisini kazandırıyor. Bu etki kalıcı mı diye soracak olursanız; kesinlikle kalıcı!

Maybelline Lash Sensational Maskara her kadının sahip olmak istediği kirpik görünümünü veriyor. Kirpiklerde yarattığı dolgun görünüm bir süre sonra vazgeçilmez oluyor.

Maybelline Lash Sensational Maskara Çeşitleri 

Maybelline Lash Sensational Maskara’nın 3 çeşidi bulunuyor. Klasik versiyonu dışında Maybelline Lash Sensational Intense Black Maskara ve Maybelline Lash Sensational Waterproof Maskara. Açık renk kirpiklere sahipseniz Intense Black Maskara’nın verdiği görünüme bayılacaksınız. Lash Sensational Waterproof ‘da suya karşı ciddi anlamda dirençli. Yazın havuzda ve denizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Büyük markalarla yarışacak Maybelline Lash Sensational Maskara’yı makyaj çantanıza mutlaka eklemelisiniz.

2. Essence I Love Extreme Crazy Volume Maskara

Essence markasını Türkiye’ye getiren Eczacıbaşı sayesinde oldukça uygun fiyatlı makyaj ürünlerini fiyat performans açısından kaliteli ürünleri tanıma fırsatı bulduk. Eczacıbaşı girişimi olması da insanların markayı kolay bir şekilde kabullenebilmesini sağladı.

Ürün skalası diğer markalar kadar geniş olan Essence’den daha sonra başka bir ürün ile yine bahsedeceğiz ancak bugün gündemimiz Essence’in I Love Extreme Crazy Volume Maskarası!

 • İlk adımda maskaranın ambalaj tasarımına vuruluyorsunuz. Dikkat çekici pembe bir ambalaj ve üstünde I Love Extreme Crazy Volume yazısı sanki sizi çağırıyor. Ambalaj konusunda 10 üzerinden 10!
 • Ürün fırça ucu silikon. Fırça düz ve üzerinde aralıkları sık olmayan ince kısa kılları bulunuyor.
 • İlk kullanımlarda ıslak ve yapışkan yapısı olsa da birkaç kullanım sonrası geçiyor. Bu ıslaklık ilk kullanımlarda bazılarını rahatsız etse de zaman verirseniz sonraki süreçte size adındaki vaadi veriyor.
 • Fırça ucunun tasarımı sayesinde kirpiklerinizi kavrayıp dipten uca doldurarak uzatıyor. Oldukça dikkat çekici, belirgin kirpiklere sahip oluyorsunuz.
 • Essence’in I Love Extreme Crazy Volume Maskara’nın herkes tarafından eleştirilen yönü kirpiklerde zor kuruması ve tekrar kat atılmasının zorluğu. Bu duruma şöyle yaklaşabiliriz. Çok uygun fiyata alınan bir maskara saniyeler içerisinde kuruma etkisi yaratmaması gayet normal. Kısa bir süre beklendiğinde gayet güzel etki bırakıyor. Unutulmamalı ki fiyat performans dengesine göre inceleme yapıyoruz.
 • Essence’in I Love Extreme Crazy Volume Maskara kalıcılığına gelecek olursak; verdiği volume gün sonuna kadar kalıyor ancak siyah küçük topakları göz altlarınızda görebilirsiniz.

Essence’in I Love Extreme Crazy Volume Maskara içinde makyaj çantanızda bir yer açmalısınız.

3. L’Oréal Paris Unlimited Maskara

L’Oréal Paris’in kozmetik dünyasındaki yeniliklerine L’Oréal Paris Unlimited Maskara eklendi. Alışılagelmiş olmayan fırça ucuyla dikkatleri üstüne çekmeyi başaran L’Oréal Paris Unlimited Maskara’yı biz çok beğendik!

 • L’Oréal Paris Unlimited Maskara’nın fırça ucu sayesinde kirpikleriniz mükemmel kıvrılmış bir görünüm kazanıyor. Fırça ucu bükülebiliyor ve en ince kirpikleri dibinden kaldırarak aynı açıda kıvırıyor. Büyüleyici bakışları bu maskarayla elde edebilirsiniz.
 • Fırça ucunu huni olarak adlandırabiliriz.

L’Oréal Paris Unlimited Maskara kirpiklerinizi mükemmel bir şekilde ayırıp kıvırırken verdiği doğal görünümle de herkesin ilgi odağı oluyor. Verdiği etkinin kalıcılığına 24 saate kadar sürüyor. Bozulmadan, akmadan ve dökülmeden siz kirpiklerinizi temizleyene kadar ilk sürdüğünüz gibi kalıyor.

Kirpikleri kısa ve düz olanların bile kirpik kıvırma aleti kullanmadan tek adımda kıvrılmış ve tek tek ayrılmış kirpiklere ulaşabileceği L’Oréal Paris Unlimited Maskara makyaj çantanızda olması gereken en son maskaramız.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir